Novinky

15. 05. 2017

Rektor podpoří výrobu prototypů a produktů vytištěných v univerzitním centru UPrint 3D

Novou, v pořadí již osmou, výzvu k projektům Proof-of-Concept (PoC) dnes vyhlásil rektor Jaroslav Miller. Zájemci v této výzvě mohou podávat projekty vědeckých aktivit s komerčním potenciálem zaměřené na výrobu prototypů a produktů v tiskové centru Univerzity Palackého UPrint 3D. více »

12. 05. 2017

Soutěž Podnikavá hlava zná své finalisty

Soutěž o nejlepší podnikatelský záměr Podnikavá hlava 2017 zná své finalisty. Celkem 10 soutěžících postupuje do finále, které se uskuteční 25. května ve Vědeckotechnickém parku Univerzity Palackého v Olomouci. více »

11. 05. 2017

V Olomouci proběhne 5. národní konference transferu technologií

Spolek Transfera.cz a Univerzita Palackého v Olomouci si vás dovolují pozvat na 5. národní konferenci transferu technologií, která se zaměří na Proof-of- Concept (projekty na podporu vědeckých aktivit vedoucích ke komerčnímu uplatnění). více »

26. 04. 2017

Test vody zvládne AquaChip do 5 minut, výsledek zjistíte pomocí mobilu

AquaChip je rychlý a efektivní tester pro kontrolu kvality vody, který může nalézt uplatnění v širokém spektru každodenních činností. Jedná se o kartičku velikosti kreditní karty, která po ponoření do vody poskytne během několika málo minut informaci o jejích chemických vlastnostech, případně jejím nebezpečném znečištění. Díky svému obrovskému potenciálu byl AquaChip vybrán jako jeden z projektů Proof-of-Concept na Univerzitě Palackého v Olomouci. více »

24. 04. 2017

Podnikavá hlava jde do finále

Už jen týden zbývá do konce registrace do soutěže Podnikavá hlava 2017. Ta vám přinese nové kontakty, zkušenosti, zpětnou vazbu od mentorů, 80 tisíc korun do startu podnikání a potenciál získání investice. K tomu kancelář na rok zdarma. více »

16. 03. 2017

Přihlaste se do 7. výzvy Proof-of-Concept

V pořadí již sedmou výzvu projektů Proof-of-Concept (PoC) dnes vyhlásil rektor Univerzity Palackého. Zájemci mají možnost požádat až o 1 milion korun na podporu svých vědeckých aktivit vedoucích ke komerčnímu uplatnění. více »

15. 03. 2017

Hledáme Podnikavé hlavy

Nové kontakty, zkušenosti, zpětnou vazbu od mentorů, 80 tisíc korun do startu podnikání a potenciál získání investice. K tomu kancelář na rok zdarma. To vše si pro vítěze již osmého ročníku soutěže PODNIKAVÁ HLAVA připravil Vědeckotechnický park Univerzity Palackého v Olomouci. více »

23. 02. 2017

Vědci z Univerzity Palackého vyvinuli magnetický separátor

Jedinečnou laboratorní pomůcku, která doposud neměla na trhu obdoby, vyvinul vědecký tým pod vedením Karla Koberny z Ústavu molekulární a translační medicíny. Speciální separátor UniTrap může být použit pro magnetickou separaci, výzkum magnetických částic nebo laboratorní diagnostiku. Zájemci mohou toto unikátní zařízení zakoupit také prostřednictvím e-shopu. více »

17. 02. 2017

Láká tě svoboda v podnikání? Podnikni to!

Láká tě svoboda v podnikání, ale nevíš jak začít? Pak doraz na první byznys kurz svého druhu. Minimum teorie, maximum praxe. Bude to dřina i zábava. více »

13. 02. 2017

Členům UP Business Clubu nabízíme právní poradenství

Vědeckotechnický park Univerzity Palackého v Olomouci ve spolupráci s Centrem pro klinické právní vzdělávání Právnické fakulty Univerzity Palackého nabízí členům UP Business Clubu možnost bezplatného poradenství v oblasti právních aspektů podnikání. více »

VTP UP / O nás / NovinkyRSS úvodní strana mapa stránek CZ EN