Novinky

10. 07. 2017

Vyhlášena nová výzva Partnerství znalostního transferu

10. 07. 2017

Vyhlášena nová výzva Inovačních voucherů

04. 07. 2017

Předprodej na UP Business Camp 2017 zahájen

Jak začali podnikat, jak expandovali do zahraničí a čím dosáhli podnikatelského úspěchu? Na tyto otázky odpoví 5. ročník konference o cestě k úspěšnému podnikání UP Business Camp 2017, na který byla tento týden zahájena zvýhodněná registrace. více »

26. 06. 2017

Rada pro komercializaci UP ocenila řešitele projektů Proof-of-Concept

V pátek 23. června zasedala již po patnácté Rada pro komercializace Univerzity Palackého. Její členové předali třem vědeckým týmům univerzity certifikáty o úspěšném ukončení projektů Proof-of-Concept. více »

22. 06. 2017

Patentová databáze Espacenet jako klíč k úspěšnému projektu vědy a výzkumu

Patentové rešerše v databázi Espacenet byly hlavním tématem úterního semináře, na kterém zástupci Vědeckotechnického parku Univerzity Palackého představili své zkušenosti vědeckým pracovníkům Univerzity Pardubice. více »

07. 06. 2017

Odborníci z UPrint 3D prezentovali na konferenci v Praze

V úterý 6. června představila univerzitní centrum UPrint 3D na konferenci v Praze vedoucí centra Hana Kubičková. více »

05. 06. 2017

Video z narozenin VTPUP je na světě

Minulý týden jsme oslavili 10. narozeniny Vědeckotechnického parku v Olomouci. Jaká byla atmosféra? Podívejte se na video, které jsme zveřejnili na FB Podnikání v Olomouci. více »

02. 06. 2017

Podnikavou hlavu vyhrál autor cestovního filtru na vodu

Vítězem osmého ročníku soutěže Podnikavá hlava, kterou pořádá Vědeckotechnický park Univerzity Palackého v Olomouci (VTP UP), se stal Radek Oborný. Porotu zaujal cestovním filtrem na vodu, který se dá připojit ke kohoutku nebo na sprchu. více »

01. 06. 2017

Na UP se koná národní konference transferu technologií ČR

Na Univerzitě Palackého dnes začala konference, která se zabývá transferem technologií. Hlavním leitmotivem jednání odborníků je téma Proof-of-Concept (PoC). Právě tyto projekty jsou pro akademiky aktuálně jedinečnou příležitostí, jak mohou vědecké výsledky dostat do praxe.

15. 05. 2017

Rektor podpoří výrobu prototypů a produktů vytištěných v univerzitním centru UPrint 3D

Novou, v pořadí již osmou, výzvu k projektům Proof-of-Concept (PoC) dnes vyhlásil rektor Jaroslav Miller. Zájemci v této výzvě mohou podávat projekty vědeckých aktivit s komerčním potenciálem zaměřené na výrobu prototypů a produktů v tiskové centru Univerzity Palackého UPrint 3D. více »

VTP UP / O nás / NovinkyRSS úvodní strana mapa stránek CZ EN