Novinky

07. 05. 2008

Spolupráce mezi firmami a vysokými školami v ČR

V dubnu 2008 si VTP UP nechal zpracovat u společnosti STEM/MARK průzkum mezi firmami v České republice. Průzkum zmapoval mezi firmami potenciál Univerzity Palackého v Olomouci - pracovišť, které mají zajímavé vědeckovýzkumné přístroje a služby a jsou ochotné část jejich kapacity využít pro zakázky od firem. Cílovou skupinou bylo 300 firem nad 50 zaměstnanců, vybraných oborů a regionů. Cílová osoba měla významnou rozhodovací pravomoc týkající se obchodní spolupráce s dalšími subjekty - majitel, vedoucí výroby, atd. Celkový počet uskutečněných rozhovorů byl 311. Dotazovány byly firmy z následujících šesti oborů: Výroba potravinářských výrobků a nápojů / Výroba chemických látek, přípravků, léčiv a chemických vláken / Výroba základních kovů a hutních výrobků / Výroba a opravy strojů a zařízení / Zemědělství / Výroba zdravotnických, přesných, optických a časoměrných přístrojů Dotazování proběhlo od 10. dubna do 23. dubna 2008. více »

30. 04. 2008

Průzkum mezi studenty UPOL

Univerzita Palackého ve spolupráci s Vědeckotechnickým parkem a Podnikatelským inkubátorem v Olomouci provedla ve dnech 10. – 14. dubna mezi studenty univerzity Palackého rozsáhlý průzkum týkající se jejich profesních preferencí. Průzkumu, který probíhal v prostorách Hlavní menzy a Menzy Neředín, se zúčastnilo celkem 1087 studentů ze všech fakult. více »

20. 02. 2008

Vyhlášení dotačních programů

2. ledna 2008 byly vyhlášeny dotační programy Potenciál, Nemovitosti, Školící střediska a Inovace - projekty na ochranu práv. Zavolejte pro sjednání schůzky. Připravíme žádost o dotaci a následně dohlédneme na vše potřebné (dotační management).

02. 01. 2008

Spuštěn Katalog přístrojů a služeb

Do pilotního provozu jsme spustili Katalog přístrojů a služeb Univerzity Palackého. I Vaší firmě se nyní otevírá snadnější cesta pro využití špičkového technického vybavení Univertity Palackého. Zajistíme výzkum, měření nebo analýzu na zakázku. Zpracujeme nabídku, pomůžeme s kontraktační smlouvou a zajistíme dohled nad zakázkou. více »

01. 10. 2007

Pronájem moderních zasedacích místností

Nabízíme pronájem moderních zasedacích místností v Podnikatelském inkubátoru za výhodných podmínek. více »

01. 01. 1970

Konference LEADERSHIP PRAHA 2015

Přijměte srdečné pozvání na 2. ročník konference LEADERSHIP PRAHA 2015! více »

VTP UP / O nás / NovinkyRSS úvodní strana mapa stránek CZ EN