UP Business Catapult

Možná znáte dřívější označení této služby jako "Podnikatelský inkubátor". Stále jde o velmi výhodnou kombinaci pronájmu prostor a poradenských služeb pro začínající firmy.

Všem začínajícím podnikatelům se zajímavým podnikatelským nápadem nabízíme pomoc se startem podnikání, zpětnou vazbu na podnikatelský záměr nebo sdílení našich kontaktů.
Pro vybrané projekty máme navíc program UP Business Catapult.

UP Business Catapult zahrnuje:

  • sleva na prostory pro podnikání (pro studenty a zaměstnance Univerzity Palackého využití virtuální kanceláře a coworkingu na 6 měsíců zcela zdarma)
  • využití zasedací místnosti zdarma a výrazná sleva na pronájem školící místnosti
  • 5 hodin poradenských služeb od konzultanta VTP UP měsíčně zdarma
  • 2x ročně hodnocení efektivnosti firmy
  • až 30 tisíc Kč na nákup poradenských služeb od externích poradců
  • možnost schůzek se zkušenými mentory
  • přednostní registrace na pořádané akce v rámci UP Business Clubu, přístup k materiálům z těchto akcí
  • bezplatná účast na networkingových akcích

Každá firma má svého konzultanta, který s ní zmíněné oblasti probírá a společně jsou hledána funkční řešení jednotlivých problémů.

Sleva na prostory: Kanceláře na dobré adrese jsou pro vás připraveny za výbornou cenu. Např. v případě využití kanceláří v bloku B VTP UP na první rok pronájmu získáváte slevu z nájemného ve výši 50 %, druhý rok slevu 35 % a třetí rok ve výši 20 %.  Sleva na výrobní prostory a laboratoře činí 25% v prvním roce, 20 % ve druhém roce a 15 % ve třetím roce.

Nárok na čerpání výhod programu má pouze firma se zajímavým nápadem a zaměřením. Musí se jednat o progresivní podnikatelský záměr s předpokladem dynamického růstu firmy s zaměřený také na zákazníky mimo Českou republiku. 

Zavolejte, napište nebo přímo vyplňte dotazník.

Ke stažení

Postup procesu přijímání firem najdete zde:

Rozjeďte své podnikání ve VTP UP

Konzultanti VTP UP zdarma pomůžou s přípravou podnikatelského plánu. Na několika schůzkách postupně proberete jednotlivé části podnikatelského plánu. 


RSS úvodní strana mapa stránek CZ EN